kasl@kasl-nabytek.cz+420 777 790 940

Vybraní dodavatelé nábytku

Naše firma úzce spolupracuje s nejvýznamnějšími dodavateli nábytku z české a slovenské republiky. Za dodavatelské ceny vám přinášíme kvalitní nábytek z masivu přímo do Zlínského kraje. Vybraný sortiment nabízíme ke shlédnutí a vyzkoušení přímo na našich prodejnách v Bystřici pod Hostýnem.
Vybíráme pro vás kvalitní nábytek, o kterém jsme přesvědčení, že splňuje nejvyšší českou a slovenskou kvalitu a bude vám sloužit dlouhá léta.
Víme, že i vám záleží na kvalitě a zpracování nábytku, proto nás neváhejte kontaktovat, za naše výrobky vám ručíme.


Nabízíme vám kvalitní sedací soupravy od firmy Böhm Jihlava. Sedací soupravy Böhm jsou známé pro svou kvalitu a neotřelý design.

Kuchyně a sektorový nábytek od firmy Monarc. Firma Monarc (Moderní nábytek za rozumné ceny) je český výrobce nábytku s tradicí od roku 1991.

Máme pro vás i sedací soupravy, rozkládací pohovky a postele od firmy PF nábytek, která u nás působí od roku 1927.

Fagus Předín je česká nábytkářská firma s dlouholetou tradicí ve výrobě čalouněného nábytku. Byla založena v roce 1992.

Slovenská firma Meuble vyrábí sektorový nábytek do obývacích pokojů, ložnic. Skříňové sestavy, dětský nábytek, kuchyňské linky.

Společnost se 150 letou tradicí výroby ohýbaného nábytku v Bystřici pod Hostýnem. Ohýbaný nábytek v současnosti exportuje do více než 60 zemí světa a také k nám.

Česká firma Jitona a.s. vyrábí moderní dýhovaný nábytek navržený renomovanými designéry a originální stylový nábytek z masivního dřeva.

Postele, sedací soupravy a ložnice. To vše vám v našem sortimentu nabídneme od Brněnské společnosti Ustohal.

Firma Gazel je česká firma se sídlem ve Zlíně, zaměřena na produkci dětského a studentského nábytku z masivního smrkového dřeva.

Kvalitní český nábytek ze smrkového, bukového a borovicového masivu máme v nabídce také od firmy Domestav.

Společnost Purtex s.r.o. založená v roce 1995 je předním českým výrobcem zdravotních matrací.

Nabízíme vám i kvalitní matrace a lamelové rošty od českého výrobce, společnosti Gumotex. Vše pro váš zdravý spánek.

Firma AHORN s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů do postelí, které slouží jako podklad pod matrace.

Společnost BMB s.r.o. vyrábí kvalitní český nábytku z masivu, lamina i dýhy se zaměřením na ložnicový a bytový nábytek.

Ložnice MIREAL, a.s. je českým výrobcem postelí a ložnicového nábytku navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku již v roce 1901.

Firma Krones byla založena roku 1990 a specializuje se na výrobu čalouněného nábytku, hlavně postelí všech typů a rozkládacích pohovek.

Společnost se od roku 1997 zabývá výrobou čalouněného nábytku, především čalouněných sedacích souprav. Její produkce se ovšem neskládá pouze ze sedacího nábytku.