kasl@kasl-nabytek.cz+420 777 790 940

O firmě

Tradice, spolehlivost, spolupráce

Naši společnost Kasl spol. s r.o. jsme založili v roce 1992 v Bystřici pod Hostýnem ve Zlínském kraji, navázali jsme svou činností na dlouholetou rodinnou tradici nábytkářů a obchodníků.
Naše nábytkářská firma úzce spolupracuje s předními architekty, výrobci a prodejci nábytku v české a slovenské republice.

V oblasti velkoobchodní činnosti zajišťujeme formou subdodávek nebo přímých dodávek vybavení hotelů, gastro center, nábytek do restaurací, vybavení penzionů, jídelen, domovů a ubytoven.
Spolupracujeme a rozšiřujeme spolupráci s prodejci nábytku a kuchyňskými studii a v neposlední řadě se věnujeme koncovým spotřebitelům z celé republiky.

Fotografie z historie firmy Kasl nábytek Historie firmy - Obchodní dům Karel Sláma

Již 20 let vám nabízíme kvalitní český nábytek

Činnost společnosti je zaměřena na velkoobchodní prodej ohýbaného nábytku jako židle, stoly, a křesla.

Maloobchodní prodej nábytku - kuchyně, sedačky, ložnice a postele, obývací stěny a bytové doplňky. Kuchyňské studio nabízí více než 700 typů kuchyní od předních českých výrobců. Současně zajišťuje výrobu a dodávky komplexního zařízení bytových i veřejných interiérů.

V případě, že si zákazník nevybere z naší vystavené nabídky nábytku, nabízíme možnost výběru a objednání nábytku přímo na zakázku ze sériově vyráběného sortimentu a pokud ani zde nenalezne přesně to, co hledá, zajišťujeme atypickou výrobu nábytku, to vše v co nejkratších dodacích lhůtách.
Celý sortiment nábytku do vašeho interiéru můžete vhodně doplnit z naší široké škály doplňkového zboží, od osvětlení po obrazy a dekorační předměty různého charakteru.

Na našich stránkách Vám nabízíme úzký průřez naší nabídkou kvalitního nábytku.
Prodejnu si našly řady spokojených zákazníků z celého Zlínského kraje. Od Zlína, Slušovic, Uherského Hradiště, Otrokovic, Hulína a Kroměříže, přes Přerov, Olomouc, Lipník nad Bečvou, Hranice, až po Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm a okolí Vsetína.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Historie firmy - prodejna zdravého spaní Historie firmy - prodejna nábytku

Kde nás najdete

Vedení firmy se spolu s hlavní prodejnou nachází na adrese KASL, spol. s r.o., Pod Zámkem 6, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.
V roce 2009 jsme pro vás otevřeli novou prodejnu "Zdravé spaní" na adrese Fryčajova 18, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.