kasl@kasl-nabytek.cz+420 777 790 940

Sortiment nábytku

V této sekci pro vás máme přehled námi nabízeného sortimentu moderního nábytku. Nabízíme pouze takový český a slovenský nábytek u kterého máme ověřenou jeho 100% kvalitu a na těchto stránkách je k dispozici pouze jeho výběr.

Na naše kuchyňské studio Ing. Petra Slámy, které je specializované na zakázkovou výrobu kuchyní, máme mnoho pozitivních referencí od našich spokojených zákazníků ze Zlínského a Olomouckého kraje i z celé České republiky. U nové kuchyňské linky nabízíme její kompletní návrh, dopravu i kvalifikovanou montáž.

Pro kompletní sortiment nábytku navštivte naši prodejnu nábytku v Bystřici pod Hostýnem a poraďte se s naším kvalifikovaným personálem s mnohaletými zkušenostmi v oboru nábytkářství.
Navštivte také naší prodejnu zdravého spánku, kde vám doporučíme a vysvětlíme, jak můžete spát pohodlněji a kvalitněji po celou noc. Případně si nechte náš sortiment nábytku dovézt přímo až k vám domů.


Sortiment nábytku
Dětský pokoj ve dřevě s oranžovými prvky

Dětské pokoje

Náš sortiment nábytku vám nabízí studentské i dětské pokoje. Moderní dětské pokoje jsou vyráběny z kvalitních dřevin, které zaručují jejich dlouholetou životnost.

Zobrazit více
Dřevěný věšák TON

Doplňkový sortiment

Připravujeme pro vás velký výběr bytových doplňků. V doplňkovém sortimentu vám aktuálně nabídneme věšáky a vybavení kanceláří.

Zobrazit více
Elegantní česká kuchyň v bílém provedení

Kuchyně

V našem sortimentu nábytku nabízíme velký výběr kuchyní, materiálů a jejich barevných kombinací.

Zobrazit více
Dřevěný lamelový rošt s matrací

Lamelové rošty

Lamelový rošt je důležitou součástí zdravého spaní. Nabízíme kvalitní lamelové rošty obsahující lamely lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich dokonalou pružnost.

Zobrazit více
Dřevěná postel v elegantním prostředí

Ložnice a postele

Nabízíme masivní postele vyráběné z kvalitního masivního dřeva, laminofólie, čalouněné nebo kovové. Postele z masivního dřeva mají pevnou konstrukci s dlouhou životností. Nabízíme i kovové postele v kombinaci se dřevem.

Zobrazit více
Futuristická obývací stěny s kobercem, světly a sedací soupravou

Obývací pokoje

Nabízíme moderní obývací stěny v krásných odstínech dřeva nebo i v odstínech sytých barev ve vysokém lesku.

Zobrazit více
Modrá pohovka s károvaným vzorem polštářů

Pohovky a válendy

V našem sortimentu nábytku naleznete také rozkládací pohovky s úložným prostorem a kvalitní válendy. Nabízené rozkládací pohovky jsou vhodné pro každodenní spaní.

Zobrazit více
Bílá kožená sedačka

Sedací soupravy

Nabízíme dřevěné sedací soupravy nebo také sedačky čalouněné. Pohodlné sedací soupravy, rozkládací pohovky a křesla, nabízíme v mnoha provedení.

Zobrazit více
Rohová šatní skříň ze dřeva v hnědém provední

Skříně a vestavby

V našem sortimentu nábytku naleznete jak klasické dřevěné skříně, tak dřevěné skříně vestavěné. Námi nabízené skříně si můžete nechat přizpůsobit podle vašich představ.

Zobrazit více
Masivní dřevěný stůl a dvě černé židličky

Stoly a stolky

Nabízíme stoly v mnoha provedeních jak velikostí, barevného provedení, materiálů i cenového rozpětí. Základem dřevěných stolů stále zůstává bukové dřevo.

Zobrazit více
Zdravotní matrace a průřez jejími pěnovými částmi

Zdravotní matrace

Spokojený a hlavně zdravý spánek nám zaručuje výběr kvalitní matrace. Nabízíme zdravotní matrace přispívající k uvolnění svalstva a regeneraci organismu.

Zobrazit více
Žlutý polštář a žlutá peřina - povlečení v posteli

Zdravý spánek

V prodejně zdravého spánku vám nabídneme také doplňky pro kvalitní spánek. Ten ovlivňuje i výběr polštáře a přikrývky, které jsou velmi důležitou součástí ložního vybavení. U nás najdete i hygienická prostěradla, matracové chrániče, masážní podložky a kvalitní soupravy povlečení.

Zobrazit více
Ďřevěné židle v černém lakování a bílým sedátkem

Židle, křesla a polokřesla

Námi nabízené židle jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, které u židlí zajišťuje vysokou životnost. Křesla prodáváme stylová, odlehčená, elegantní, která doplní jakýkoliv interiér či sedací soupravu.

Zobrazit více